“Если тебе дело не нравится, полюби его и сделай его своим любимым делом” – Володимир Козлов, соліст Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Докладно

“Получить золото на олимпийских играх – вот цель сегодня нашей федерации” – Лесик Саманджия, Голова рад президентів країн СНД Східної Європи з тхеквондо (ВТФ).

Докладно

“Мне не хватает одного, чтобы молодые люди отсюда не уезжали… И надо очень хорошо знать свое дело. Сейчас для талантливых людей время счастливое.”

Докладно

“Ті вірші, які я до того читала відомих поетів, хороших поетів, вони не дають відповіді на ті питання, які мене бентежать і треба брати олівець чи ручку і писати самій”.

Докладно

“Мы – профессионалы.., в первую очередь – спорт, как только мы выходим на лед, мы стараемся забыть о проблемах вне и настроены на работу…”

Докладно

“Моя поетична сила в своєрідній образній системі” – Анатолій Перерва, лауреат Всеукраїнської літературної премії імені Олександра Олеся.

Докладно

“…в чому жіночий вираз: це, можливо, місія, це служіння, це жертовність, це безумовна любов, альтруїзм. Цього мало в суспільстві, ми цього чекаємо один від одного, але не даруємо…”

Докладно

“Артист – це не професія, це діагноз. Той, хто має в душі театр і переймається відсутністю ролі – справжній актор” – Алла Хорольська, актриса Харківського академічного театру музкомедії.

Докладно

“Я ніколи не пошкодував про те, ким став” – заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, зав. кафедри оперної підготовки, професор Анатолій Калабухін.

Докладно

“…наши соперники, когда приезжая в Харьков играть, они уже на 90 процентов были уверены, что они проиграют здесь…” – Андрій Березовчук, екс-захисник харківського “Металіста”.

Докладно