На посаду голови Роганської об’єднаної територіальної громади претендували 9 кандидатів. Перемогу одержав кандидат від БПП «Солідарність» Федір Шевченко.

Докладно

Питання децентралізації влади, внесок аграріїв в економіку України обговорювали в студії з Михайлом Золотарьовим – головою Харківської обласної організації Аграрної партії України.

Докладно

Сільське господарство становить третину валового продукту Харківщини.

Докладно

Нові гібриди соняшника добре пристосовані до кліматичних змін. Відтак, дотримуючись правильної технології вирощування, сільгоспвиробники отримали добрий врожай.

Докладно

“Cпецелеватормлинмаш” виготовляє обладнання з ситами та решітками будь-якої геометрії та з можливістю глибокого регулювання машин. На ньому можна калібрувати насіння будь-якого розміру, вітрильності та щільності – від насіння моркви до кукурудзи.

Докладно

Село Коробочкіно. На його околицях близько 50-ти гектарів землі займає інтенсивний яблуневий сад на шпалерах. Успіху зобов’язані ґрунтовному підходу до справи і найсучаснішим технологіям.

Докладно

Торік агрофірмі «Сади України» вдалось зібрати рекордних майже 200 центнерів кукурудзи на окремих ділянках. Господарство розробляє нові гібриди, пристосовані до змінних кліматичних умов.

Докладно

Торік аграрії Кегичівського району в середньому отримали 24 центнери соняшника з гектара. Найбільшу родючість продемонстрували рослинні гібриди агрофірми «Сади України» — «Костянтин» та «Анастасія» — 44 центнери з гектара.

Докладно

Гість в студії – головний агроном ТОВ Агрофірми “Сади України” Олександр Токар.

Докладно

Одна з новацій – створення опорних навчальних закладів. В опорній школі навчатимуться школярі з малонаселених пунктів, що знаходяться поблизу Змійова.

Докладно