ТРК "Оріон"

Телекомпанія «Оріон» – це студія з виробництва телевізійних програм, відео кліпів, телевізійних документальних фільмів та рекламних роликів. Вона продукує близько десяти програм, різноманітних за жанрами та стилістикою, розрахованих на різні вікові категорії та соціальні типи аудиторії.

Серед найбільш рейтингових програм харківського телебачення – передачі виробництва ТРК «Оріон»: «Вечірня кава», «НТС. Наука. Технології. Суспільство», «Село та люди», «В гостях у Забодайка», «Соціальне перехрестя». Кожна з них виходить відразу на кількох регіональних каналах, що значно розширює глядацьку аудиторію. Редакція телекомпанії регулярно запрошує до студійних розмов лідерів громадської думки, успішних бізнесменів, активістів правозахисних організацій, науковців, діячів культури, освіти, спорту, готує сюжети на найбільш актуальні для суспільства теми, що сприяє популярності передач ТРК «Оріон» серед глядачів.

«НТС» («Наука. Технології. Суспільство»)

«Вечірня кава»

«Село та люди»

«У колі друзів» («В гостях у Забодайка»)

«Соціальне перехрестя»

«Олімпійський вогонь»

«Пенсіон»

«Спозаранку»

«Істини»

У творчому телевізійному пакеті на поточний рік також нові проекти, що забезпечать розширення масової аудиторії телекомпанії. Серед них розважальні, науково-популярні та публіцистичні програми. Харківська аудиторія побачить їх вже найближчим часом. Розшириться і сфера поширення телепередач.

Телекомпанія «Оріон» автор ряду документальних кінострічок. Серед них:

«Східний експрес»

«Штрихи до портрету майстра»

«Східний фронт» – серіал документальних фільмів про реальну ситуацію в зоні АТО, дійсність сучасної «гібридної війни» та її уроки для України. Це спільний проект ТРК «Оріон» та харківських документалістів Романа Черемського та відомого репортера та дослідника історії Владислава Проненка.